Pakowanie orzechów i przypraw- praca w Holandii- od zaraz

  • Miasto: Utrecht
  • Numer referencyjny: 18450
  • Opublikowany: 3 września 2021 11:40
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
  • Wyświetlenia: 1 dzisiaj, 78 łącznie.
  • Tagi:
orzeszki

Miejsce pracy: Holandia, Bleiswijk, Utrecht,
Oferujemy:
• Legalną pracę za granicą
• Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
• Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Obowiązki pracownika

Zakres obowiązków:
•Pakowanie orzechów, przypraw, cukierków i mleka
•Praca w magazynach
•Dla chętnych praca przy mięsie wieprzowym
Wszelkie formalności załatwiamy online. Zdobądź pracę nie wychodząc z domu!

Wymagania

Wymagania:
•elastyczność
•komunikatywna znajomość języka angielskiego
•mile widziane prawo jazdy
•nie wymagane doświadczenie
•wymagane chęci i motywacja do pracy

O Autorze oferty

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o – posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450

Jak aplikować

Zadzwoń:
Dominika tel: ☎ +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Martyna tel. +48 577 901 099 mail: pracuj@klaverteam.com
Szukasz czegoś innego- zadzwoń
Izabela tel. +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź