Praca od zaraz w Holandii-! różne stanowiska!

numer iza i oliwia

Oferujemy:
• Umowę o prace na zasadach holenderskich
• Wypłaty w systemie cotygodniowym
• Wspólne zakwaterowanie dla par oraz grup
• Transport z oraz do pracy z miejsca zakwaterowania
• Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
• Opiekę oraz pomoc naszego zespołu w wyjeździe (umowa o skierowanie)

Obowiązki pracownika

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:
• Pracownik produkcji – sortowanie/pakowanie warzyw i owoców
• Pakowanie kawy, odzieży i elektroniki
• Produkcja bukietów, praca przy sadzonkach i cebulkach kwiatowych
• Produkcja sałatek owocowo-warzywnych
• Produkcja oraz pakowanie tubek do kosmetyków
• Pakowanie kosmetyków, cukierków, telefonów, mleka dla dzieci
• Pakowanie produktów mięsnych
• Order picker
• Operator wózka widłowego z certyfikatami

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów:
• Zaangażowania w powierzone obowiązki
• Motywacji oraz sprawności fizycznej do wykonywania powierzonych obowiązków
• Gotowości podjęcia pracy w systemie zmianowym
• Znajomość języka angielskiego opcjonalna
• prawo jazdy kat.B mile widziane

O Autorze oferty

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp.z o.o z certyfikatem o numerze 18450 w Częstochowie.

Jak aplikować

Jak aplikować?
Wyślij do nas wiadomość z adresem email oraz informacją która oferta jest dla ciebie atrakcyjna a wy wyślemy ci szczegóły oferty. Bądź zadzwoń do nas!
+48 570 901 033 Dominika
+48 570 901 414 Kamila
+ 48 731 901 913 Izabela
+48 570 901 913 Oliwia

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź