Praca przy pakowaniu owoców i warzyw w Holandii !!!

  • Miasto: Westland
  • Numer referencyjny: 18450
  • Opublikowany: 3 września 2021 11:39
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
  • Wyświetlenia: 1 dzisiaj, 83 łącznie.
  • Tagi:
jest-praca

Praca przy pakowaniu owoców i warzyw w Holandii !!! bez kwarantanny
Rejon: Westland Szukasz pracy? Już nie musisz! Oferta bez kwarantanny- po przyjeździe test na koszt pracodawcy

Oferujemy:
•atrakcyjne wynagrodzenie
•holenderską umowę o pracę na dłuższy okres
•pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
•dobre warunki pracy, miłą atmosferę
•indywidualne podejście do każdego kandydata
•cotygodniowe wypłaty

Obowiązki pracownika

Zakres obowiązków:
sortowanie i pakownie owoców i warzyw

Wymagania

Wymagania:
•gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
•odpowiedzialność, dokładność
•zaangażowanie w powierzone obowiązki
•chęci i motywacja do pracy

O Autorze oferty

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko:
PAKOWACZ WARZYW I OWOCÓW

Jak aplikować

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
„pakowanie owoców” – oddzwonimy do Ciebie !!!
Kontakt:
Dominika tel. +48 570 901 033 mail:job@klaverteam.com
Izabela tel. +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com
Kamila tel. +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź