Praca przy ścince papryki Extra Bonusy praca w Holandii !!

  • Miasto: Westland
  • Numer referencyjny: 18450
  • Opublikowany: 3 września 2021 11:40
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
  • Wyświetlenia: 1 dzisiaj, 84 łącznie.
  • Tagi:
PRACA NA SZKLARNI Z PAPRYKĄ STENBERGEEN

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!
Praca zaczyna się od 16-17 sierpnia
Obecnie poszukujemy osób do pracy jako:
PRACOWNIK szklarni BEZ KWARANTANNY !!
Główne lokacje szklarni: Terneuzen, Steenbergen, Westland

Warunki:
– extra płatne nadgodziny/ bonusy
– dużo godzin pracy
– legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
– zwrot kosztów dojazdu do pracy w Holandii !
Co oferujemy:
-dłuższą współpracę
-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie
-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Obowiązki pracownika

Zakres obowiązków:
– ścinka papryki
– sortownia/pakownia papryki

Wymagania

Wymagania:
– zmotywowanie do pracy
– pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego
– mile widziane prawo jazdy ( możesz korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych )

O Autorze oferty

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Jak aplikować

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń !
Kamila tel: ☎ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Martyna tel: ☎ +48 577 901 099 mail: pracuj@klaverteam.com
Dominika tel: ☎ +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
lub wyślij sms z dopiskiem PAPRYKA- oddzwonię do Ciebie.

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź