Praca w Holandii – pakowanie cukierków

  • Miasto: Częstochowa
  • Numer referencyjny: 12.08.2021
  • Opublikowany: 3 września 2021 11:40
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
  • Wyświetlenia: 1 dzisiaj, 80 łącznie.
  • Tagi:
cukierki 2

Szukasz pracy za granicą ?
Mamy ofertę idealną dla Ciebie Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• holenderska umowa o pracę na dłuższy okres
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• indywidualne podejście do każdego kandydata

Obowiązki pracownika

• zbieranie produktu z linii produkcyjnej
• pakowanie produktu w opakowanie (najczęściej cukierków)
• sprawdzenie jakości produktu

Wymagania

• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
• odpowiedzialność, dokładność
• zaangażowanie w powierzone obowiązki
• chęć i motywacja do pracy

O Autorze oferty

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450)

Jak aplikować

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS treści
CUKIERKI – oddzwonimy do Ciebie!!!
Kontakt:
Dominika tel. +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Kamila tel. +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Martyna tel. +48 577 901 099 mail: pracuj@klaverteam.com

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź