Prace produkcyjne w Holandii od zaraz!

  • Miasto: Rotterdam
  • Numer referencyjny: 18450
  • Opublikowany: 3 września 2021 11:40
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
  • Wyświetlenia: 1 dzisiaj, 87 łącznie.
  • Tagi:
praca od zaraz grafika

Praca dla par i nie tylko ! Zapoznaj się z naszą ofertą i zadzwoń +48 570 901 913 !

W zamian oferujemy :
• Wypłaty w systemie tygodniowym
• Wspólne zakwaterowanie dla par oraz grup
• Umowę o pracę na warunkach holenderskich
• Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
• Transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
• Pomoc oraz opiekę naszego teamu podczas całego wyjazdu
Praca w Rotterdamie lub Den Haag ! Z bonusami!

Obowiązki pracownika

Poszukujemy pracowników do pracy przy :
• Sortowanie owoców i warzyw
• Prace szklarniowe
• Pakowanie kwiatów i wykonywanie stroików
• Pakowanie kawy
Nie masz doświadczenia ? Z nami je zdobędziesz ! Zadzwoń i poznaj szczegóły naszych ofert!

Wymagania

Nasze wymagania :
• Motywacja do pracy
• Chęci do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
• Sprawność fizyczna do wykonywania powierzonych zadań

! Znajomość języka obcego oraz prawo jazdy będzie twoim atutem !

O Autorze oferty

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o – posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.

Jak aplikować

Jeśli zainteresowała Cię oferta pracy zadzwoń lub wyślij SMS o treści :
„RÓŻNE STANOWISKA”
Tel: + 48 570 901 913 Oliwia
Tel: + 48 731 901 913 Izabela
email: praca@klaverteam.com
email: job2@klaverteam.com

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź