Rozaldunek kontenerow praca od zaraz

Oddział Strzelce Opolskie
Pracownik fizyczny Holandia

OPIS STANOWISKA:

•        praca przy rozładunku kontenerów
•        prace magazynowe
•        praca według ściśle określonych instrukcji

OFERUJEMY:

zakwaterowanie

dojazd do i z miejsca pracy

atrakcyjne warunki wynagrodzenia

opieka polskiego koordynatora

możliwość podjęcia pracy od zaraz

pomoc w załatwieniu formalności

zdobycie cennego doświadczenia

transport do Holandii

Wymagania

WYMAGANIA:

•        posiadanie  konta bankowego
•        ważny dowód osobisty lub paszport
•        sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
•        dobra organizacja czasu pracy

O Autorze oferty

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACA PRZY ROZŁADUNKU KONTENERÓW

Jak aplikować

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź