STOLARZ – praca na budowie

LIMNUSWORK Sp. z o.o. Sp. k.
Pracownik produkcji Holandia
Obecnie dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

Prace stolarskie i ciesielskie na budowach, w tym montaż konstrukcji drewnianych oraz form pod beton
Praca z rysunkiem technicznym

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
Stawka: od 500 do 600 € netto / tydzień
Opłaconym ubezpieczenie przez pracodawcę
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę i przez niego opłacone
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Wymagania

 Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min 3 lata)
Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
Mile widziane doświadczenie w pracy w Holandii

O Autorze oferty

LIMNUSWORK Sp. z o.o. Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą – agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Jak aplikować

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 511771704 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 16:30. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Administratorem zbieranych danych jest LimnusWork Sp. z o.o.Sp.k. Al. 29 listopada 153/1-4, 31-406 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 15504).

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź