⭐ PRACA W ROTTERDAM BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ⚠BEZ WIEKÓWKI⚠ WYSOKIE STAWKI

  • Miasto: Rotterdam
  • Numer referencyjny: 2021/09/01
  • Opublikowany: 3 września 2021 11:39
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
  • Wyświetlenia: 2 dzisiaj, 220 łącznie.
  • Tagi: , ,
Facebook Iza

⭐Praca bez kwarantanny oraz dodatkowych kosztów związanych z testami !⭐
Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich.
Miejsce pracy: Holandia- ROTTERDAM

⚠⚠⚠Nie wymagamy znajomości języka obcego !⚠⚠⚠

Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?

⭐- atrakcyjną stawkę godzinową ( nawet dla osób bez doświadczenia )
⭐- wypłaty w systemie tygodniowym lub z możliwością pobieranie zaliczek
⭐- zakwaterowanie i ubezpieczenie
⭐- umowę na warunkach holenderskich,
⭐- na miejscu opiekę polskiego koordynatora

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń !

Izabela +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com
Dominika tel: +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Kamila tel: +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Martin +48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com
lub wyślij sms – oddzwonimy do Ciebie 🙂

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp !!
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Obowiązki pracownika

Zakres obowiązków:
✅- sortownie i kontrola jakości warzyw
✅- pakowanie kwiatów
✅- produkcja sałatek (krojenie ,mycie warzyw)
✅- dbanie o czystość stanowiska pracy

Wymagania

• Chęci do podjęcia pracy oraz motywacji
• Sprawności fizycznej do wykonywania powierzonych obowiązków
• Gotowości do pracy w systemie zmianowym

O Autorze oferty

Jak aplikować

lub wyślij sms – oddzwonimy do Ciebie :)

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź