PRACA PRZY WARZYWACH I OWOCACH W HOLANDII !OD ZARAZ!

OWOCE I WARZYWA

Oferujemy :
• Wypłaty w systemie tygodniowym
• Wspólne zakwaterowanie dla par oraz grup
• Umowę o pracę na warunkach holenderskich
• Pracę w niedalekiej odległości od miejsca pobytu
• Pomoc w organizacji wyjazdu na podstawie umowy skierowania

Obowiązki pracownika

• Sortowanie oraz pakowanie warzyw i owoców
• Obsługa maszyn pakujących oraz praca przy taśmie produkcyjnej
• Układanie kartonów na paletach

Wymagania

• Motywacji i chęci do pracy
• Zaangażowania w powierzone obowiązki
• Kondycji fizycznej do wykonywania powierzonych obowiązków
• Gotowości do pracy zmianowej
• Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kat.B

O Autorze oferty

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp.z o.o z certyfikatem o numerze 18450 w Częstochowie.

Jak aplikować

Jak aplikować?
Wyślij o treści „SORTOWANIE” . Bądź zadzwoń do nas!
+48 570 901 913 Oliwia
+ 48 731 901 913 Izabela