Spawacz – praca w Niemczech, Belgii wysokie wynagrodzenie!!

  • Miasto: Częstochowa
  • Numer referencyjny: 13.08.2021
  • Opublikowany: 6 września 2021 21:01
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
  • Wyświetlenia: 1 dzisiaj, 171 łącznie.
  • Tagi: , ,
SPAWACZ 2

Jesteś specjalistą? Szukasz pracy za granicą? Już nie musisz!
Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech lub Belgii.

Oferujemy:
• atrakcyjna stawka godzinowa
• kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe
• zakwaterowanie

Obowiązki pracownika

Zakres obowiązków:
• zapoznanie się z elementami konstrukcji i materiałem
• przygotowanie powierzchni do spawania
• spawanie metodą MIG/MAG – sprawdzenie jakości wykonanego spawu
• spawanie półautomatem + elektroda i palnik

Wymagania

Wymagania:
• wymagane jest wykształcenie kierunkowe w zawodzie budowlanym
• doświadczenie w zawodzie
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód
• mile widziane posiadanie tzw. książki spawacza oraz aktualnych uprawnień na przynajmniej jedną z metod MAG (135 MAG, 136 MAG) – umiejętność czytania rysunku technicznego

O Autorze oferty

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver – KRAZ 18450.

Jak aplikować

Dominika + 48 570 901 033

Martyna + 48 577 901 099

Kamila + 48 570 901 414

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź